گروه صنعتی مکانک (چوب آرا) تماس: 11-66654410

تولید و اجرای پارتیشن اداری و تجهیزات مدرن اداری

تماس جهت سفارش خدمات

021-66290192

0912-3762330

0902-3762330

 

پارتیشن اداری مکانک چوب آرا

پارتیشن اداری مکانک را در فیس بوک دنبال کنید

عضویت در خبرنامه مکانک

دکوراسیون فروشگاهی

دکور فروشگاهی , دکوراسیون فروشگاهی , دکورمغازه , ویترین , دکور فروشگاه در کرج , ویترین فروشگاه , ویترین مغازه , دکوراسیون نمایشگاهی , دکور نمایشگاهی

دکور فروشگاهی و نمایشگاهی ... در طراحی و دکوراسیون داخلی موفق یک رستوران تا حد زیادی به چگونگی مشاهده (احساس) مشتری بستگی دارد

طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون داخلی فروشگاه

پارتیشن مکانک نصب و طراحی انواع پارتیشن فروشگاهی

 

شرکت مکانک تولید انواع پارتیشن دوجداره، پارتیش اداری و انواع میز اداری و کارمندیگروه صنعتی مکانک در بهمن سال 1381 فعالیت خود را در زمینه طراحی، تولید و اجرای پارتیشن و تجهیزات مدرن اداری با مدیریت سید ابراهیم شجیعی آغاز کرده و همچنان با بهره گیری از ماشین آلات مدرن صنایع چوب و مهندسین و پرسنل مجرب و توانمند فعالیت گسترده خود را ادامه می دهد.
شرکت مکانک (چوب آرا) در تمامی مراحل اعم از مشاوره، طراحی ، تولید و اجرا در کنار شما بوده و در راستای استراتژی مشتری مداری، همیشه تلاش کرده است شاخص های رقابت پذیری (زمان، قیمت و کیفیت) را مد نظر قرار دهد.

برخی از خدمات و کالاهای قابل ارائه شرکت مکانک (چوب آرا) شامل: انواع مبلمان مدرن اداری، انواع پارتیشن مدرن اداری (پارتیشن اداری تک جداره و دو جداره) انواع میزهای (مدیریت، کارمندی، کارشناسی، کنفرانس، کامپیوتر و ...)، سایت کامپیوتری، انواع کتابخانه های مدرن اداری و دفتری، انواع فایل ثابت و متحرک ( پرونده، کشوی زیر میزی و ...) ، انواع کانتر و پیشخوان، انواع لایت باکس، انواع فلاور باکس، جاکیسی و ... می باشد.


شرکت مکانک (چوب آرا) در طی چندین سال تلاش خود توانسته پروژه های کوچک و بزرگ بسیاری را به انجام رساند و اطمینان و رضایت خاطر بسیاری از مدیران ومسئولان نهادهای فرهنگی و مراکز صنعتی کشور را کسب نموده که انجام  پروژه نهادها و مؤسسات ذیل شاهدی بر این مدعا است.

برخی از مشتریان گروه صنعتی مکانک:


سازمان صنایع هواپیمایی ایران

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سازمان بازرسی کل کشور

شرکت صنایع هواپیمایی صها

سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور

دانشگاه امیر کبیر تهران

اداره اوقاف شهر قدس

شرکت پترو پارس

مسجد جامه الزهرا (س)

قوه قضاییه

موسسه زبان بین المللی کیش ایر

و بسیاری از نهادها و شرکت های خصوصی دیگر  

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید